bolak

S jakou nejvtipnější emailovou adresou jste se kdy setkali?

já sem tudle čirou náhodou narazil na nejvetsi.debilka@seznam.cz a docela mě to pobavilo (asi mi stačí málo, co?)

Nejlepší odpověď
annas

zavinačzavinač@…

Další odpovědi
kapka

Dobrý. 🙂 Já napíšu jen, jak můj manžel jednou zkomolil svoje webovky a mailovou adresu do sebe. On si totiž s počítačema a netem, vůbec nerozumí. Takže jednou někomu úplně vážně diktoval cosi, kde ho jako může najít na netu a znělo to takto: wwwfirmajméno@teč­kacz
Poslouchaly jsme ho s dcerou a málem se počůraly smíchy. 🙂

terry

Hlavně to vypovídá, co si o sobě ona myslí.

manon

Některé maily vznikají asi jen účelově jako jednorázové a odráží se v nich momentální rozpoložení autora :) I nicky tak někdy vznikají. Nemá to co dělat třeba vůbec s ničím, jen momentální rychlý nápad.

annas: Ten se mi líbí :)

bolak

terry: no právě, některý lidi mají silnej smysl pro sebereflexi :)

hlavně si vem, co to musí bejt za srandu, když třeba posílá učitelce z týdle adresy nějakej laborát :))

kapka

Nebo životopis, když si hledá práci… 🙂

bolak

tak tak, inteligentní, pracovitá..kontakt: nejvetsi.debil­ka@… :)