Kepler

S jakou nejsrandovnější nebo nejvýstižnější přezdívkou jste se kdy setkali?

Pro začátek dám k dobru „Kostěj Nesmrtelný“, nebo zkráceně jen Kostěj. Byl to kolega v práci, který byl neuvěřitelně vychrtlý a budil podivení, že nechrastí kostmi 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

Náš profesor fyziky se jmenoval Čulák, jeho přezdívku zde nemůžu publikovat.

Další odpovědi
da ny

„Kurwil“ (něco pokazil) , jde s ním přes 40 let 😁

Rokio

Jeden můj spolužák na OA měl přezdívku Ceckáč. Já jsem mu ale říkal Princi, protože podle jeho obličeje byl této přezdívky hoden.

klumprt

Jebavka, a jednalo se o přezdívku jednoho kamaráda. Vznikla pokud vím nějakým přeřeknutím nebo co. Protože v té činnosti, kterou přezdívka evokuje, rozhodně nijak nevynikal. Dokonce bych vsadil nějaký menší obnos, že v té době byl (a ještě dlouho potom, ne-li dodnes) panic. Spíše byl zdatný v metodách, jak se uvést do stavu změněného vědomí, či bezvědomí, pomocí různých substancí, zejména však alkoholu.

gecco

…mowla…
Zkus se tak představit… Nebo nechat se tak oslovit v přítomnosti neznalých…
😉
Ne – kecám – znal jsem jednoho pána, distinguovaného, jmenoval se Pietch a pracoval ´s veřejností´, docela často veřejně vystupoval a i se představoval… Ale zase to nebyla jeho přezdívka…
😉

ten který je

V dávných dobách kdy jsme chodili s partou do hospody,se tam pohyboval člověk před kterým jsme se měli na pozoru.Nebyl na ženský ale na mužský.Přezdívku měl Hulis.Otravoval podnapilé hosty na WC. DDD

dudu

Kudrnáč – kolega s vysokým čelem, Tragéd – náš ajťák pro kterého byla každá banalita problém.

Kulpix

KULPIX