Avatar uživatele
Kepler

S jakou nejsrandovnější nebo nejvýstižnější přezdívkou jste se kdy setkali?

Pro začátek dám k dobru „Kostěj Nesmrtelný“, nebo zkráceně jen Kostěj. Byl to kolega v práci, který byl neuvěřitelně vychrtlý a budil podivení, že nechrastí kostmi 🙂

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1, da ny, gecco před 2619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Náš profesor fyziky se jmenoval Čulák, jeho přezdívku zde nemůžu publikovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

„Kurwil“ (něco pokazil) , jde s ním přes 40 let 😁

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Jeden můj spolužák na OA měl přezdívku Ceckáč. Já jsem mu ale říkal Princi, protože podle jeho obličeje byl této přezdívky hoden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Jebavka, a jednalo se o přezdívku jednoho kamaráda. Vznikla pokud vím nějakým přeřeknutím nebo co. Protože v té činnosti, kterou přezdívka evokuje, rozhodně nijak nevynikal. Dokonce bych vsadil nějaký menší obnos, že v té době byl (a ještě dlouho potom, ne-li dodnes) panic. Spíše byl zdatný v metodách, jak se uvést do stavu změněného vědomí, či bezvědomí, pomocí různých substancí, zejména však alkoholu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

…mowla…
Zkus se tak představit… Nebo nechat se tak oslovit v přítomnosti neznalých…
😉
Ne – kecám – znal jsem jednoho pána, distinguovaného, jmenoval se Pietch a pracoval ´s veřejností´, docela často veřejně vystupoval a i se představoval… Ale zase to nebyla jeho přezdívka…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

V dávných dobách kdy jsme chodili s partou do hospody,se tam pohyboval člověk před kterým jsme se měli na pozoru.Nebyl na ženský ale na mužský.Přezdívku měl Hulis.Otravoval podnapilé hosty na WC. DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Kudrnáč – kolega s vysokým čelem, Tragéd – náš ajťák pro kterého byla každá banalita problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

KULPIX

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek