perna

S jakou horeckou mam jit do nemocnice

Prave mam 39.6 a zvysuje se

Odpovědi
rumulas

1–3 paraleny, chvíly počkat, při neklesající či dokonce zvyšující se horečce vyhledat lékařskou pomoc.

marci1

Při horečce kolem 40 stupňů Celsia, je vhodný studený mokrý zábal z prostěradla. Pokud se horečka nesníží, volejte zdravotní pohotovost.

Dochy

Nejsem zdravotník. Nic o tobě nevíme: Takže počkat můžeš (snad, viz rumulas) pokud máš u sebe někoho dalšího kdo na Tebe dohlídne. Pokud jseš doma sám, doporučil bych Ti zavolat pomoc.

tatanka

Okamžitě pohotovost, dokud dojdeš/autem nééé/, lépe dříve, sám jsem měl 40,7 vím o čem mluvím. Nezanedbat!!