sabik11

S jakémi problémy se potíká většina lidí Afriky?

Vím,že je tam hodně častý AIDS. Poradili by ste mi ještě další?
Doplňuji:
Chtěla jsem upozornit za chybičku:-) Místo potíká tam má být potýká;-)

Nejlepší odpověď
arygnoc

se samotnou existencí.

ale to není jejich vinou, nýbrž politiků (papež: množte sa a milujte se, politici: plaťte daně, nečekejte zdravotníckou starostlivost) a ztoho vyplývající následky – AIDS, jiné nemoci, hladomory, války.

a také zaostalost v technologiích (nedej mu chléb, nýbrž pluh a obilí).

Další odpovědi
Drap

Hlad, pitná voda, aids

Terryle

nemoci obecně, mnoho dětí, který nedovedou uživit, těžký podmínky pro zemědělství, špína a kriminalita ve slumech ve městech atd

žolik

Hlad,pitná voda,AIDS, s tím se už rodí malé děti,bída,pod­víživá,žádná lékařska péče,nic jen bída,jsou to rozvojové země,malarie,cho­lera,to stačí.

Zdroj: žolík