ReHu

S čím smíchat hlínu, aby se mokrá co nejméně lepila na boty? Než zaroste travou.

Chodíme tam, vyhnou se nelze.
Napadl mě písek nebo štěrk, ten bych ale musela kupovat.
Doplňuji:
Časem tam bude něco, po čem se bude jezdit autem. Až budu vědět, co chci.
Nějak si nemohu vybrat. Klasická zámkovka se mi už nelíbí, je okoukaná a taky ten beton v zimě rozežírá sůl.

Nejlepší odpověď
gecco

Tak tam zatím udělej štěrkové lože (štěrkopískové) – po tom se chodit dá – a posléze se uplatní i pod libovolnou dlažbu…
😉

Další odpovědi
Pepa25

Nemá smysl hlínu s něčím míchat. Můžeš tam jedině něco dočasně položit, po čem to budeš přeskakovat (dlaždice, prkna ..) nebo prostě chodit jinde (nebo zablácený).

Drap

Pokuid zasypeš pískem nebo štěrkem, a nebo i něčím jiným, tak se to bude lepit méně, ale zase poroste velmi špatně tráva. Nejlepší řešení, pokud se nelze vyhnout, by byl například podložený dřevěný chodníček.