Avatar uživatele
jirkajirka

S čím si kluci si hráli když byli malí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, zjentek před 4039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

To se musím vrátit nejméně 35 let zpátky do dětství svého syna.Byly to z počátku hlavně hračky dřevěné – skládací kostky s pohádkovými motivy,koník,pa­náčci,autíčka,vlá­ček,vojáčci,hou­pací kohouti,nepos­tradatelný plyšový medvídek pro příjemné usínání.Hliněné kuličky,vzácné skleněnky,míč,stol­ní hry,karty. Obrovským hitem byla první velká plastováTatra­.Později Lego,Merkur,auta na ovládání,nějaká ta pistolka.Venku klukovské hry,fotbal,vy­bíjená.V létě si mezi sebou půjčovali kola,na bruslení v zimě stačil malý zamrzlý potůček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Starší bratr věčně někde stavěl bunkry. Kromě toho měl Merkura a hodně četl. Mladší neustále běhal za mičudou. Jak měl chvilku, tak už někde s kluky čutal. Hodně jsme hráli společně Člověče nezlob se, karty. Pořád bylo co dělat. Nudu jsme neznali, ikdyž nebyly počítače.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Měl jsem stavebnice LEGO a tuším i Merkura. To se s tím stalo si už nepamatuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

s autickama.na piskovisti meli kyblicek,lopa­ticku,ve vaně parník,na hristi balon,doma vláčky,stavebnice lego,merkur,stri­kaci pistolky na vodu......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nejčastěji Lego, pak autíčka na dálkové ovládání, která se ale brzy pokazila a pak v 7 letech počítač, že aby nezaostával za ostatními

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

fakt to chceš vedieť?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

My jsme byli velmi chudá rodina, jediné štěstí bylo, že jsem se narodil jako kluk, takže jsem si měl s čím hrát :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jako krikri a raibek, s tím jsem si hrál nejčastěji, v hodině pod lavicí a tak.) ..a co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.)
Jinak jsme stavěli skrýše z deštníků přehozených dekou třeba někde v chodbičce, svítilo se nějakým autíčkem nebo tak, no a venku byla dobrá stará guma- plášť z jízdního kola,s tím se dá hodně uhonit.. no a není nad balón, puk,prak a házení kamenů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek