KamČůZeK

S čím se dá líp mazlit s morčetem nebo osmákem degu?

Které z těch dvou si pořidit?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Morče je klidnější a vhodnější na mazlení,Osmák degu je zvířátko živější když se sním mazlíš tak pořád někam zdrhá.Já bych volil morče,jinak je to ovšem na tobě.

Další odpovědi
elektrikář

Raději si najdi na mazlení nějakou hezkou dívčinu možná že jí ulovíš právě na morčata.

Outcast

Já jsem pro Osmáka degu…už jsem jich pár měla a i teď mi kdesi za zády chroupe jabko…Je sic pravda že je to živý tvor,ale jen co zjistíte jak je od přírody mazlivý…I kdyby se vás jako divoch bál,neodolá podrbání za uchem…Staví se,zvedne packu a nechá se drbat do aleluja…To mi dělali všichni osmáčci..A že je živý…No rozhodně je hodně učenlivý a dá se skvěle ochočit…Jeden se mnou spával v posteli…stačilo zaťukat na zem a přiletěl…Je to strašná histerka pokud jde o jídlo…Dám mu ruku k misce a začne pískat =D…Nee neublíží,ale vzdoruje..