Pokročilý

S čím jste si hráli jako malí prckové?

S čím jste si hráli jako malí prckové?Já třeba s pogy a céčkama...
Doplňuji:
ja to prdim..vsichni se uz ptali prede mnou:(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já jsem neodpovídala,už od mala jsem si hrála s autama a motorkama. V 10 letech mi táta přestavil fichtla na takovou mini motorku,pořád jsme se v ní hrabali. No a ve 12 letech jsem od něj dostala vrak žigula,tři roky trvalo,než jsem ho dala do kupy. Takže prostředí,kde jsem si převážně hrála byla garáž,hrála jsem si z nářadím,pak s elktrickým nářadím, pak mi půjčil svářečky a autogen atd...bavilo mě to tak do 18 let,pak jsem si hrála na mámu ....a táta měl po klukovi.....vždy chtěl kluka...

Další odpovědi:

Zlatý

Já si hrál se sádrovými indiány,lepil jsem ze špejlí westernové městečko a potom ještě s vyřezávanou plachetnicí z kůry stromu.

Zlatý

Nejraději jsem si hrála s panenkami a kočárkem, auty a s plyšovou myškou. :-)

Bronzový

Stejně jako Miroslavst....teda ne s tím jeho,ale se svým

Zlatý

viz odkaz, otázka už tu jednou byla

Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/zajimal o-by-mne-5

Zlatý

Ptáš se na dotazy, které tu už padly. Ale já si nevzpomínám a proto použiju odpověď, co jsem už zde četl a když se nad tím každý muž zamyslí, je to pravda. Jako malinký jsem si hrál se svým šulínkem.
Doplňuji:
Ne, neprd na to. Jen se nesmíš trefit do 15810 otázek, které tu už byly :D

Zlatý

Jako každá malá holčička jsem si hrávala s panenkou,kočárky.

Pokročilý

No tak že Miroslavst si v této otázce v době hrál se svým šulínkem není pravda. On totiž cupital svýma nožkama po chodníku a měl černou hubu od čokolády. Mamka ho tahala za přízi která mu trčela z červené čepice. Já dostal Ladu z umělé hmoty na ovládání, a tu jsem za pár dní rozdělal. Rozdělal jsem všechny kapesní hodinky. Bavilo mě nahrávat se na magnetofon B4. Smazal jsem nahrávku Abba. Chtěl jsem a dostal Rubikovu kostku, pravou. Měl jsem rád sousedku, Macka, dala mě pusu za barvičky. Figurky Spejbl a Hurvínek. Našel jsem na ulici ptáčka kterého jsem donesl domů a schoval si ho do skříňky a pak tam smrděl. Nebo rybičky kterým bylo ve vodě zima. Časopis Ohníček, pejsek Barbánek, nebo jakýsi komiks o detektivovi. Čtyřlístek se zeleným zajícem, s prasátkem, holkou, nebo ABC.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.