Avatar uživatele
Spiritus

S čím jste si hráli jako malí prckové?

S čím jste si hráli jako malí prckové?Já třeba s pogy a céčkama…
Doplňuji:
ja to prdim..vsichni se uz ptali prede mnou:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, kokoťenko, Pirate_of_D1 před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já jsem neodpovídala,už od mala jsem si hrála s autama a motorkama. V 10 letech mi táta přestavil fichtla na takovou mini motorku,pořád jsme se v ní hrabali. No a ve 12 letech jsem od něj dostala vrak žigula,tři roky trvalo,než jsem ho dala do kupy. Takže prostředí,kde jsem si převážně hrála byla garáž,hrála jsem si z nářadím,pak s elktrickým nářadím, pak mi půjčil svářečky a autogen atd…bavilo mě to tak do 18 let,pak jsem si hrála na mámu …a táta měl po klukovi.....vždy chtěl kluka…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já si hrál se sádrovými indiány,lepil jsem ze špejlí westernové městečko a potom ještě s vyřezávanou plachetnicí z kůry stromu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Nejraději jsem si hrála s panenkami a kočárkem, auty a s plyšovou myškou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

Stejně jako Miroslavst…teda ne s tím jeho,ale se svým

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

viz odkaz, otázka už tu jednou byla

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/zajimalo-by-mne-5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ptáš se na dotazy, které tu už padly. Ale já si nevzpomínám a proto použiju odpověď, co jsem už zde četl a když se nad tím každý muž zamyslí, je to pravda. Jako malinký jsem si hrál se svým šulínkem.
Doplňuji:
Ne, neprd na to. Jen se nesmíš trefit do 15810 otázek, které tu už byly :D

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jako každá malá holčička jsem si hrávala s panenkou,kočárky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

No tak že Miroslavst si v této otázce v době hrál se svým šulínkem není pravda. On totiž cupital svýma nožkama po chodníku a měl černou hubu od čokolády. Mamka ho tahala za přízi která mu trčela z červené čepice. Já dostal Ladu z umělé hmoty na ovládání, a tu jsem za pár dní rozdělal. Rozdělal jsem všechny kapesní hodinky. Bavilo mě nahrávat se na magnetofon B4. Smazal jsem nahrávku Abba. Chtěl jsem a dostal Rubikovu kostku, pravou. Měl jsem rád sousedku, Macka, dala mě pusu za barvičky. Figurky Spejbl a Hurvínek. Našel jsem na ulici ptáčka kterého jsem donesl domů a schoval si ho do skříňky a pak tam smrděl. Nebo rybičky kterým bylo ve vodě zima. Časopis Ohníček, pejsek Barbánek, nebo jakýsi komiks o detektivovi. Čtyřlístek se zeleným zajícem, s prasátkem, holkou, nebo ABC.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby