Jahoda

Rynku, že Vy jste tu bouřku poslal i na Slezsko? 🙂

Podlě mě, jo. U nás se objevila bouřka ve své plné kráse. Hromy bijí do uší, jak strašně jsou velké. Nebe svítí od blesků jedna radost. Zatím neprší, ale každou chvíli začne. Mraky jsou hodně šedé, až do černa.

Takže Vám Rynku pěkně dukuju 😁 Nic ve zlém.

Snad proud nevypnou a já zde mohu být s vámi 🙂

Pěkný den ;o)

P.S.: Omlouvám se za zařazení otázky do špatné kategorie. Ten hrom mě taky vyděsil, že jsem naklikala úplně něco jinýho 😁

Nejlepší odpověď
annas

Jahodo, u nás ještě nebouří, ale mračí se. Teď si říkám, že třeba právě naopak nám Rynek přál, aby se i u nás vzduch trochu vyčistil.

Další odpovědi
rynek878

Tak se na mne zas tolik nezlobte,já jsem od srdce takový dobrák,že se s každým o vše rozdělím,ale nic hrozného jsem Vám nepřál,to tedy v povaze nemám,myslel jsem jen aby ste měli aspoň zalito,mějte se jinak moc hezky.

led

Nebol to Rynek, ale Europarlament sa ešte nerozhodol, čo s teplom a búrkou, tak si potvory robia čo chcú

anonym

Ahoj Jahodo,aspon si to spolecne vychutname,jsme prece parta-vid?Zdravim i ted jsou u nas hromy blesky.

anonym

fuj