ZEMI

ryma a chrapot

mam rymu jak tram, hlas jsem dala nedobrovolne do cisticky, jen chraptim a cela rodina se mi smeje. nema nekdo nejakou radu jak se toho zbavit?

Odpovědi
martina1

Kloktat slanou vodu,kupte si Septofort nebo Strepsils a mě pomáhá nanuk.Hlavně když mě bolí v krku,tak klidně polárková dort po malých lžičkách.Mám to léty vyzkoušené,kdysi mi to poradila kamarádka a angínu jsem měla naposledy na střední.

Lucimia

Ano zmrzlina je skutečně dobrá ale pouze na bolest v krku.
Pokud má dotyčný chrapot, to znamená že má zahleněno v hrtanu a na to pomůže leda tak kloktání a pití horkých průduškových čajů. Zmrzlina by naopak nadělala víš škody jak užitku.

Sonka Pop

Mořská voda je jenom na propláchnutí, nos vůbec neuvolní .. na to jsou jiné spreje a kapky třeba ty nasivinky jak píšeš

MarkettB

Na nachlazení, rýmu apod se mi ted osvědčil Nasivin Sinus. přírodní přípravek, obsahující 6 bylin. Pomohl mě fakt dobře.

Lizaa

No mě by zajímalo co používáte za spreje proti rýmě? Nebo obecně na rýmu, aby jste se jí co nejdříve zbavili?

KvapilTT

Stérimar, mořská voda. Mají proti všem druhům rýmy a pro všechny věkové kategorie. Velmi doporučuji.

Lizaa

A kolik stojí? Mají ve všech lékárnách, nevíš? A jaký je rozdíl mezi těmi mořskými vodami? Není rozdíl jen ve výrobci?

KvapilTT

je trošku dražší, podívej se na www.sterimar.cz.
Je lepší, jako jedina mořská voda je obohacená o měď s antibakteriálním účinkem. A asi mají. Já to koupil u Dr Max

Lizaa

Ajoo, ok děkuju. Tak já to asi taky zkusím tedy koupit a vyzkouším. Díky za odpovědi :o)

KvapilTT

Není vůbec zač 😉 Tak snad bude pomáhat i tobě, určitě ano.

Lizaa

Tak ho mám doma a už používám. A rýma se zdá být na ústupu. Tak fakt díky :o)

KvapilTT

Není vůbec zač, to jsem rád 😉 už aby bylo léto a konec těchto nemocí :)

Lizaa

Přesně tak, já se na léto už hrozně těšim, krásné počasí, lepší nálada a hlavně bez těch nemocí.