Avatar uživatele
ZEMI

ryma a chrapot

mam rymu jak tram, hlas jsem dala nedobrovolne do cisticky, jen chraptim a cela rodina se mi smeje. nema nekdo nejakou radu jak se toho zbavit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 5084 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Kloktat slanou vodu,kupte si Septofort nebo Strepsils a mě pomáhá nanuk.Hlavně když mě bolí v krku,tak klidně polárková dort po malých lžičkách.Mám to léty vyzkoušené,kdysi mi to poradila kamarádka a angínu jsem měla naposledy na střední.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Ano zmrzlina je skutečně dobrá ale pouze na bolest v krku.
Pokud má dotyčný chrapot, to znamená že má zahleněno v hrtanu a na to pomůže leda tak kloktání a pití horkých průduškových čajů. Zmrzlina by naopak nadělala víš škody jak užitku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Mořská voda je jenom na propláchnutí, nos vůbec neuvolní .. na to jsou jiné spreje a kapky třeba ty nasivinky jak píšeš

před 1577 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Na nachlazení, rýmu apod se mi ted osvědčil Nasivin Sinus. přírodní přípravek, obsahující 6 bylin. Pomohl mě fakt dobře.

před 2173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

No mě by zajímalo co používáte za spreje proti rýmě? Nebo obecně na rýmu, aby jste se jí co nejdříve zbavili?

před 2259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

Stérimar, mořská voda. Mají proti všem druhům rýmy a pro všechny věkové kategorie. Velmi doporučuji.

před 2254 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

A kolik stojí? Mají ve všech lékárnách, nevíš? A jaký je rozdíl mezi těmi mořskými vodami? Není rozdíl jen ve výrobci?

před 2253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

je trošku dražší, podívej se na www.sterimar.cz.
Je lepší, jako jedina mořská voda je obohacená o měď s antibakteriálním účinkem. A asi mají. Já to koupil u Dr Max

před 2247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Ajoo, ok děkuju. Tak já to asi taky zkusím tedy koupit a vyzkouším. Díky za odpovědi :o)

před 2242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

Není vůbec zač 😉 Tak snad bude pomáhat i tobě, určitě ano.

před 2240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Tak ho mám doma a už používám. A rýma se zdá být na ústupu. Tak fakt díky :o)

před 2235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KvapilTT

Není vůbec zač, to jsem rád 😉 už aby bylo léto a konec těchto nemocí :)

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Přesně tak, já se na léto už hrozně těšim, krásné počasí, lepší nálada a hlavně bez těch nemocí.

před 2225 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek