Rychlost vypalování souboru iso

Známej vypálil soubor iso v maximální rychlosti i když je doporučeno max.4 . Bude to mít nějaký vliv na funkčnost programu ? děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Vypálil to v té rychlosti kterou mu dovolila jeho vypalovačka. Každý rozumný vypalovací program provádí zpětně kontrolu vypálení. Pokud hlásí že je vše v pořádku tak je to v pořádku. Jisté ovšem je že při nejvyšších rychlostech vypalování je pravděpodobnost chyby vyšší, ale od toho vypalovací program provádí zpětnou kontrolu.

Další odpovědi
jennysh

Nemuselo,Ale mohlo by mít (Pokud by podtékal buffer) Jestli nebyl žádný problém při vypalování,tak žádný problém by být neměl.

RomanP

vypalovačka nikdy nevypaluje na maximální rychlost, kterou má jako nejvyšší udávanou pro pálení. Pokud vypalovací software neshledal žádnou závadu při vypalování tak by mělo být vše OK