Fallen Angel

Rychlost běžěckého pásu

Ahoj, chci si koupit běžecký pás – ten, na který jsem koukala, má max. rychlost 12km/h – je to dobré (a normální běžné běhání, ne na sprint), nebo to chce pás s s větší rychlostí? Děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že 12 km/h je plně dostačující

Další odpovědi
anonym

Běžecký pás je určený pro kondiční ´běhání´, jehož rychlost se běžně pohybuje okolo 10 km/h, tedy ten zvolený naprosto stačí.
Mimochodem – neumím si představit, jak na páse trénovat sprint…
😉

huxa

Nejsem nějaký cvičenec, ovšem na běžeckém pásu jsem měl 20km/h a utěkal jsem kilometr-bohatě stačilo. Pokud tedy nejsi trénovaný běžeč a spíše poklusáváš než běháš, těch 12km/h ti bude naprosto stačit.

WTF

je to málo, za chvíli ti to nebude stačit