holcicka3158

Rychloobčanka

když mám trvalé bydliště úplně v jiném městě i jiném kraji,vyrobí mi rychloobčanku i v ostravě? samozřejmě Rodný list mám .. a taky se chci zeptat ..musím si složenku s penězi vybrat na té poště kam mi přišla?nebo kdekoli jinde na poště..děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

OP http://www.mvcr­.cz/clanek/osob­ni-doklady-642319.aspx , složenka lze vybrat i jinde budou požadovat průkaz totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas).

Další odpovědi
marci1

OP Ti vyřídí kdekoliv na úřadě, pas jen v místě trvalého bydliště.
Složenku s penězi si můžeš vybrat na jakékoliv poště.