jjsemtujak

Rychlá opilost

Pamatuju, kdy jsem vypil třičtvrtě 0,5 l flašky fernetu 40% na ex a asi do 2 minut jsem byl už dost opilej. Je možné že se tak ryche alkohol vstřebává a následně dostane do mozku? Přišlo mi to fakt rychlá opilost za tak krátkou dobu po požití. Co si o tom myslíte? Asi záleží jaká dotÿčná osoba je že?
Doplňuji:
Podotýkám, že jsem před požití neměl úplně prázdný žaludek, ale už ani nevim, co jsem měl k jídlu

Odpovědi
Fienir

Co si o tom mám myslet? Přijde mi to normální. U mě se účinky projeví do minuty.

M.

Nevidím na tom nic zvláštního vzhledem k vypítému alkoholu. Prostě jsi to přehnal a tím se dostavila opilost.

mosoj

Problém hodný vědeckého prozkoumání !
Doplňuji:
http://www.na­pivosrozumem.cz/al­kohol-a-lidske-telo/co-se-stane-kdyz-se-napijete.html