Rychlá babská rada proti průjmu?

Ahoj, dvouletá dcerka má od včerejška velký průjem. Poraďte mi, prosím, někdo hodně rychle nějakou dobrou babskou účinnou radu. Dík!

Odpovědi
Sheila

Já teda ještě nejsem baba:o), ale poradím ti rovnou dva recepty, které mým dětem báječně zabírají.
RÝŽOVÝ ODVAR:
25 l umyté rýže uvaříme v 1 l vody. Po vychladnutí společně rozmixujeme a doplníme převařenou vodou (pokud chybí) do objemu 0,5 l.
MRKVOVÝ ODVAR:
1/2 kg umyté, očištěné a pokrájené mrkve uvaříme do měkka v 1 l vody se špetkou soli. Během vaření doléváme vodu do výšky hladiny, jaká byla na začátku. Po uvaření a vychladnutí mrkev společně s vodou, která se vařila, rozmixujeme.
Tak ať vám to pomůže!

alenka901

mě osobně pomáhá černý čaj se lžičkou soli nebo hořká čokoláda,borůvky