Blecha

Ryby v ČR

Jaké jsou nejčastější ryby v českých rybnících ?
Doplňuji:
a na co se jaká chytá ? ( návnadu )

Nejlepší odpověď
kropitko

candát,úhoř,a­mur,pstruh,ka­ras,bolen,atd

Na tvou další otázku posílám odkaz,prohléd­ni,třeba najdeš co tě zajímá

http://www.ryb­svaz.cz/?page=od­kazy_sekce&sek­ce=14

Další odpovědi
panenka

štika,sumec,kapři.

Jakub

Pokud se opravdu ptáš na ryby v českých rybnících, tak bych vyjmenoval z užitkových kapr, štika, sumec, okoun a nepůvodní amur, možná lín a z plevelných cejn, plotice, karas. Ostatní, bych typoval jako vyloženě říční.I když se mohou vyskytovat i v rybnících. Štika, sumec a okoun jsou dravci, takže na živou návnadu nebo třpytku, ostatní jsou býložravci takže, tam to je rozličné. Správný rybář to neprozradí, protože má svoje tajemství.

HOMER

Nejsem sice rybář,ale možná kapři.