Curiosity

RYBIČKY – mám dvě neonky, jedna právě umírá ☹ Přežije ta druhá samotná?

Zbyly mi poslední dvě neonky v akváriu. Již nechci chovat rybičky a proto jsou tyto poslední. Jedna z nich ale právě umírá.. co ta poslední? Bude schopna žít sama? ☹ Nevím, jak to tento druh rybiček má. Jestli by neměla žít v hejnu. Jen mě to zajímá, co s ní bude. Děkuji

Nejlepší odpověď
lexx

Možná pomůže vložit do akvária větší zrcadlo jako třeba andulce do klece když ztratí partnera (partnerku) jednoduchý rybí mozeček nepochopí že jde o mystifikaci. Nebo rybku darovat někomu kdo akvárko má.

Další odpovědi
terry

Přežije. Ale jen do té doby, než umře, jako ty ostatní.
A určitě by jí v hejnu bylo líp.

samicek333

Asi by jí bylo líp, kdyby měla s kým pokecat…:) Dvě rybičky ještě neznamená, že je chováte