EDA

Rybičky a nuda v akvárku

VÍ NĚKDO, JESTLI SE RYBIČKY V AKVÁRKU NUDÍ, JESTLI SI POVÍDAJÍ NEBO SE HÁDAJÍ?

Nejlepší odpověď
panenka

Já si myslím Edo že rybičky se nenudí že právě proto aby se nenudily tak plavou,ty naše se furt honi v akvarku .Přes den jsou vzhůru jen chvíli ale v noci to řádí o sto šest v akvarku.

Další odpovědi
PostApMan

Zkusíme na to jít tzv. selským rozumem, rybička – je zvíře, zvířata obecně spolu již od narození komunikují, zvířata-přímo rybičky mají (některé druhy) svojí nezamněnitelnou osobnost, takže je dost možné že se jako zbytek zvířat občas v něčem neshodnout.
Jestli se nudí ? Určitě, bavilo by Vás plavat v akvárku sem a tam, otravovat deno denně gumového potápěče,chytat bublinky atd. ?

mirka151

ja myslím ,že se nudí ,ale kyž mají hezké velké akvárko ,tak se hádají o nejlepší místečko…je to slyšet nejvíc v noci,když jim vypnete světýlko,,,

Janichkah

mám nožovce běločelé a je mezi nima jedna agresorka co to tam šéfuje a nikoho nenechá vlezt do její jeskyně.:)