Avatar uživatele
iceT

Rybí prsty, jak vám chutnají dnes?

pamatuju si,jak byly chutnoucke,stav­natoucke…oprav­du kousek smazene ryby.mela jsem par znacek,vsecko to bylo namlete,i kdyz pisou,ze namlete nejsou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, aramah, Bunnik před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

Máte pravdu,už dávno je nekupuji,všechno je mleté.Také jsou teď hodně cítit.Radši si koupím filety,nebo čertvou rybu,pokud mám na výběr.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Rybí prsty jsem dávno vyřadila z jídelníčku,máte pravdu už to není co to bývalo, ale co je?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Rybí prsty jsem jako malý ohromně miloval. Měl jsem je teď po hodně dlouhé době minulý týden a musím říct, že to byly kusy suché semleté hmoty bez chuti … a ještě k tomu se to nedá ani smažit, jak z toho teče voda a prská to … všechno je dnes špatně :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ryby mají prsty? Nikdy jsem si nevšimnul.
Jsou stále stejné,záleží na tom, jaké si koupíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barila

Většina rybích prstů, které jsou ke koupi je z mletého masa, ale najdou se i nemlete a je to na krabičce vždy napsané, ty nemleté jsou samozřejmě podstatně dražší. Dají se koupit i kalamárové prsty, sice mleté, ale suché a chutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsou lisovány tak abych nepoznal že jsou mlety. Kupoval jsem je rád do té doby než byly přede mnou dva různé výrobky od německého výrobce. Už nevím v čem se lišily zda kvalitou nebo jiným druhem ryb či zpracováním. Odradila mě stejná cena. Proto jsem nechtěl riskovat zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek