Avatar uživatele
anonym

Rybáři, jaký je Váš největší úlovek? -iv-

P.S. Syn mi vcera psal , ze chytil kapra , 65 cm ( jeho rekord ) . Tak jsem to cela napysnena psala kamaradovi ( take vasnivy rybar ) a ten mi odepsal , ze takove male rybky ma on jako navnadu ( zradlo ) pro jeho ryby. 🙂
Doplňuji:
Dr. Axl … no jo , ale jestli se takhle chvastaji vsichni rybari , i ten muj kluk , tak co potom chytil ? Asi colka. 🙂 Ale pak mi to jeste dovypravoval tak , ze jsem mela chvilkama pocit , ze tahal zraloka ! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, iceT, Kerberus, hanny 2, tom004, anonym před 4604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Tak to už je dávno, ale jen co si pamatuju
kapr 14,20kg Pohořelice „kolo“
okoun 2,40kg prygl
štika 120cm Medlov
sumec 160cm Medlov
lín 2,80kg Medlov
No jó, kdeže ty časy só..)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Náhodou je to pěkný úlovek, gratuluju ! Taky jsem rybařil, teď už jen velmi málo:-( Na kluka můžeš být pyšná a navíc, ona časem přijde ještě větší rybka! Na známýho a jeho kecy se vyprdni, třeba je to jenom závist 😁:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Má drahá, jako nastájící otčím ti poradím,
pochval ho, popřej mu, raduj se s ním a zůstaň na něj pyšná.
Ale nechlub se rybářům, ti mají sklon k přehánění a chvástání se vlastními rekordy.
Každý jednotlivý úlovek je trofej s pocity, kvůli nimž chodí rybáři k vodě.
Rybářství je silný koníček, jemuž propadlo tisíce lidí, ale jen jeden může dosáhnout absolutního rekordu, jímž byl obří sumec na Orlíku.
A kamarádovi klíďo napiš, že jeho vychloubání by se takový Wágner s útrpností jen vysmál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Milá -iv-,já nerybařím,ale můj tatík ano.Jeho největším ůlovkem byla štika 120 cm dlouhá,chycená v Moravě.Ale je to už pár let.Asi před pěti lety chytil kapra,vážícího 12 kilo,takovýho mamlasa jsem snad nikdy neviděla,a bratr den nato chytil ještě o dvě kila těžšího kapříka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Minulý týden,Lipno,kapr 68 cm,váha 6,50 kg.Za,poslední dvě sezóny,největší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tááááku rybu…
ukazujem oboma rukami, ale myslím vzdialenosť medzi palcom a ukazovákom jednej ruky. A to som bola dieťa!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek