jarmilka

ruská matroška

Mám zájem o do sebe skládací ruské panenky, zvané matroška. Kde se dají koupit?

Nejlepší odpověď
HerbiG

ja myslim ze to maji v hrackarstvi,ale ne ve vsech …

Další odpovědi
Nuk nuk

Docela snadno se dají koupit v Praze, v Karlových Varech i v jiných turistický centerech, především v takových těch obchodech se suvenýry. Většinu těchto obchůdků valstní totiž ruští majitelé a prodávají své zboží.
Trochu kvalitnější ale také dražší koupíte v Praze kousek od stanice metra Hradčanská v Ruském obchodě.

roxy52

Tak teda – Matrošky nevím,ale Matrjošky mívaj v hračkárnách.

Ewush

Mám ji doma a nemám ji k ničemu 🙂 Ale jinak možná aukro nebo tak..

žabička

byl jsem několikrát v moskvě v posledních 3 letech takže pár exkluzivních kousků mám doma

Jahoda

Ve speciálních obchodech nebo v hračkářství.

kenyrts

tady by byly k mání:

Zdroj: http://www.e-hracky.cz/vel­koobchody/matrjos­ky.htm