Rušení v reproduktorech při pohybu myši

Když hýbu myší, tak mi v bednách divně praská, hučí, nebo jak to popsat. Co to je? Dá se to odstranit?

Odpovědi
honza19hk

zkus vyměnit myš(lasr x kuličková)-pokud to nepomůže tak ti odešel "výkonový tranzistorů na plošném spoji v reprácích-pokud je tomu tak zkus je dát do opravy nebo zkus jinou myš (třeba od kámoše)-pokud to nepomůže zkius jiné repráky(např.zase od kámoše)

HOMER

Taky je možné,že je to kontakty.Když hýbeš myší,možná drát od myši vždy zavadí o dráty k reprákům…skon­troluj zapojení a jestli nejsou dráty poškozené.