werka

Rušení nočního klidu Obecním úřadem, jak postupovat?

Jak postupovat,pokud Obecní úřad, Hasiči pořádají diskotéky,gri­lovačky až do rána.Je zde velký hluk,spím s tlumiči zvuku v uších.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
martina1

A to Hasiči pořádají každý den?Naši Hasiči také pořádájí různé akce a nikdy si nikdo nestěžoval…Běžte někdy pobejt a bavit se s nimi,pak vám ta noc uteče a ještě budete plný zážitků ze setkání s ostatními lidmi.

Další odpovědi
Miroslavst

Vyzvěte obecní úřad, aby se zdržel hlasitého provozování hudebních produkcí po 22 hodině. V případě že tak neučiní, obraťte se na hygienu, která provede měření.

atriplex

Budete muset prokázat, že hluk je nad normu. Měření provádí hygienická stanice. Pokud bude měření nad normu, pak se můžete obrátit na úřad. Jinak to nemá smysl.