gecco

Rus bude žít v bídě, jen když se ho svět bude bát…?

http://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/putin-se-chysta-na-vetsi-akci-predpovida-expert/r~fba709c6­c0cc11e490f70025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=newsbox&ut­m_term=positi­on-2

Bojíte se spíše ´západu´ a nabo ´východu´?
Pokud se bojíte…
😉

Nejlepší odpověď
anonym

Bát se a mít obavu je rozdíl a proto se obávám, jak západu, tak i východu. Narodil jsem se 10 let po válce a chtěl bych se dožít v míru i na sklonku života. Ale byl bych nebyl skouoý, tak to přeji i jestě nenarozeným vnukům mých vnuků.

Další odpovědi
dudu

Že Rusko dříve, či později zabere další část Ukrajiny, aby se dostalo suchou nohou na Krym je téměř nezvatné. Pak bude porůznu testovat kam až může zajít. Podle zkušeností z období studené války však bude respektovat určité mantinely, vždy dokud jeho protivníci budou neústupní, silní a jednotní.

Magix.cz

Rusko i USA neligitimně obsazují cizí území. Sověti bez servítek, amíci jako šíření demokracie :( Obojí je lumpárna, ale nejvíc mě děsí, jak si tyhle dvě velmoci rozdělují svět :(

Caldecott

ta otazka neni tak naivni, jak by se zdalo, ale ty odpovedi…:?-P

  • ve svetovy politice se nevyznas? – moc ti toho nakecali {nekde?}

vo diplomacii nemas ani paru?:-P {vypada to tak}

anonym

Barbakan – „kleště“

gecco

„kleště“…
😉
To jako vykleštit všecky Rusy??
😁
A to jsem napsal VELKÉ „R“…*)
😁
___
*) těmi menšími se budeme zabývat později a nebo je ´vrátíme´ do Ruska???

anonym

http://objevit­.cz/img/71473458_f­orceps.jpg

anonym

"JÓ"Je myšleno v tomto případě jako citoslovce povzbuzení a touhy po jednotě.