odik

Rukavice bez (konců) prstů – máte zkušenost?

Viděl jsem prodávat zimní pletený rukavice bez prstů. Líbilo by se mi, že bych mohl ovládat kapacitní dotykovou obrazovku mobilu, ale vždyť v tom musí být zima! Máte je někdo? Jakou máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
verka

Není v tom zima. Pokud je ovšem –20, tak bych nechala mobil doma.

Další odpovědi
panenka

Tyto rukavice jsem si koupila před 2 roky a jsem s nimi spokojená máte pravdu ,že se s tím dá ovládat displej ale pokud máte u vás –20 doporučuji vám tyto rukavice raději nechat doma a používat zimní teplé at vám ruce nezmrznou a mobil nosit v nějakém pouzdře jinak by se vám mohlo stát že vám váš mobil v takové teplotě přestane jít.

hanulka11

Jsou praktické ,však si všimni na trhu -aby měli cit v prstech tak je nosí , ale i normálně -když potřebuješ třeba v mrazu vyndat drobáčky z peněženky apod. Ale s mobilem bych si hrála doma -ten s tebou nebude v mrazu kamarádit.A pro­dávají i rukavice, že si ty konečky prstů můžeš zase schovat-jakoby odklápěcí