misus

ruka v pěst

co znamená:když jsem s někým nastejno (např. ve škole dostanu za 3 a on taky) a pak nastaví ruku a mají v pěst a ja mám do ní mojí pěstí narazit, co to znamená?

Nejlepší odpověď
Babsi

U nás (Brno) se nejdříve normálně plácne a až potom se trefíme pěstí. Není to jen vyjádření kamarádství, ale i podpory a pochválení za něco dobrého.

Další odpovědi
antík

Asi jste ještě neskušená,ale znamená to gesto jako například,konečně si mezi námi,nebo pozdrav.Většinou to znamená gesto vyjádření přátelství,nebo když jste nastejno.