lukas.zmizik

Rudolf Hrusinsky: telo ma jit do hrobu zhuntovany… jak se vam dari plnit tato zasada?

Nejlepší odpověď
anonym

Už dávno jsem se nechal inspirovat daleko starším a poněkud kultivovanějším výrokem Denise Diderota „Je lepší se opotřebovat než zrezivět“.
Dle popudu našeho kamaráda – rodinného advokáta, který s novomanželkou o 26 let mladší, povil dcerku a jenž hlásá „Život je krátký“, dělám vše a nic si neodpírám, ani lékaři mi nic nezakázali a po vzoru historických postav mám představu o ideální smrti, kdy mne klepne pepka při nějakém mimořádném orgasmu s krásnou milenkou.
P.S. iv odpusť, ale fantazii ještě nemám spoutánu manželskými okovy. Ostatně ona snová krasavice mívá často tvou tvář.

Další odpovědi
dudu

Od lékařů mám už zakázánu většinu mužských potěšení, bez omezení se podle nich mohu holit a smrkat. Kvůli objektivitě musím přiznat, že téměř 45 let kouřím a s mírou, ovšem pravidelně pocucávám nějaké do červené. Zcela jsem vysadil tvrdý alkohol a pivo. Též se snažím „nějak“ pravidelně hýbat.

Drap

Myslím že dostatečně, asi bych mohl i klidně zmírnit tempo.

WeeBear

Těžko říci. Ještě mám čas na tom začít pracovat. Ale pokud umřu na to, že mě přejede opilý řidič, tak to půjde tak, či onak. 🙂

Děda Louda

Beze zbytku. Kupodivu to tělo zvládá zcela samo i bez mého přičinění za laskavé asistence nejmodernějších výdobytků lékařské vědy.

lexx

Jo, to se mu to mudrovalo když byl doktor, péče zadara a recept za kačku. Krásná doba, nevrátí se.

MILAN1961

asi tak na stopadesát procent