beatab

Rudá bolavá chodidla po aquaparku

Dobrý den, miínulý víkend jsem byla v aquaparku tři hodiny a den poté a i dnes v pondělí mě bolí chodidla, respektive „sval“ na chodidle přímo pod palcem a v okolí, paty jen trochu. Místo je červené a oteklé, v neděli jsem skoro nemohla chodit ale je to daleko lepší. Neznáte někdo nějaký přípravek (mast apod.), kterým bych toto spravila?

Odpovědi
Lucí :D

Z vlastni zkusenosti to prejde. A vsak pouzij krem z konopi ci psi sadlo… ;)