lejla37

Rubikova kostka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda už někdo z vás složil rubikovu kostku a mohl by mi poskytnou nějakou nápovědu. Předem děkuji
Doplňuji:
Jse, z Havířova, Okres Karviná

Nejlepší odpověď
-

zde najdete plno videonavodu: http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=rubik+cube+so­lution&search_ty­pe=&aq=1s&oq=ru­bic+cub

Zdroj: www.youtube.com/re­sults?search_qu­ery=rubik+cube+so­lution&search_ty­pe=&aq=1s&oq=ru­bic+cub

Další odpovědi
Klarisa

Umím složit kostku za 3 minuty.Musí vás to někdo naučit,tak na dálku to nejde.Naučila jsem to dceru a trvalo to týden.První složíte jednu barvu pak strany ale ne celé,do tvaru T.Když se naučíte pravidla je to lehké.Naučila bych vás to,ale nevím odkud jste.Jsem ze severní moravy.

iwetax

Já se tím bavila když jsem neměla počítač a nikdy jsem jí nesložila. Obdivuji lidi kteří to umí.

panenka

já jsem to dělala když jsem byla malá se strýcem.V jeho přítomnosti a s pomocí mi to opravdu šlo ted už je to 20 let co jsem jí naposledy držela v ruce.skusím se vám ale zeptat strýca a kdyžtak vám dám vědět

SinceX

Stačí zajet na googlu a napsat: Jak složit rubikovou kostku, a hned máte mnoho tipů a návodů, existují i programy :))