Avatar uživatele
lejla37

Rubikova kostka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda už někdo z vás složil rubikovu kostku a mohl by mi poskytnou nějakou nápovědu. Předem děkuji
Doplňuji:
Jse, z Havířova, Okres Karviná

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
-

zde najdete plno videonavodu: http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=rubik+cube+so­lution&search_ty­pe=&aq=1s&oq=ru­bic+cub

Zdroj: www.youtube.com/re­sults?search_qu­ery=rubik+cube+so­lution&search_ty­pe=&aq=1s&oq=ru­bic+cub

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klarisa

Umím složit kostku za 3 minuty.Musí vás to někdo naučit,tak na dálku to nejde.Naučila jsem to dceru a trvalo to týden.První složíte jednu barvu pak strany ale ne celé,do tvaru T.Když se naučíte pravidla je to lehké.Naučila bych vás to,ale nevím odkud jste.Jsem ze severní moravy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Já se tím bavila když jsem neměla počítač a nikdy jsem jí nesložila. Obdivuji lidi kteří to umí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já jsem to dělala když jsem byla malá se strýcem.V jeho přítomnosti a s pomocí mi to opravdu šlo ted už je to 20 let co jsem jí naposledy držela v ruce.skusím se vám ale zeptat strýca a kdyžtak vám dám vědět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Stačí zajet na googlu a napsat: Jak složit rubikovou kostku, a hned máte mnoho tipů a návodů, existují i programy :))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek