DenisaČad

Jak vytvořit rozvrh hodin v excelu?

Ahoj, potřebovala bych pomoci s vytvořením rozvrhu v některých dnech jsme rozděleni na dvě části to vím jak zobrazit a v některý den jsme rozděleni na dvě časti jednu hodinu a na druhou jsme rozděleni na tři části obě časti vím jak vytvořit ale nevím co mám udělat aby když to mám vytvořené aby to bylo tak že ta dvoučástová bude rozdělená uprostřed prtože jak mám tu další tříčastovou tak mi to nejde poradíte prosím _? :)

Odpovědi
Magix.cz

Pošli obrázek, jak by to mělo asi vypadat, udělám Ti v excelu tabulku, kterou si pak upravíš, jak budeš potřebovat.

magix@centrum.cz