BeznoskovaN

Rozvod v insolvenčním řízení

Dobrý de, jsme s manželem ve společné insolvenci a chtělibychom se rozvést. Jsme obadva zaměstnaní,bez­dětní. Co to vše bude vyžadovat. Děkuji

Odpovědi
jmhad

Tak tohle je špek pro zkušeného právníka.Návrh na rozvod manželství podá jeden z Vás, nejlépe prostřednictvím advokátní kanceláře.Soud bude asi těžko brát do úvahy kus papíru s větou „Žádám o rozvod“ a nic víc.Závazky týkající se insolvence bude řešit zřejmě jiný soud.A tam to bude trochu složitější podle toho,čeho se to týká, jaké byly smlouvy,vklad,zá­vazky a způsob,jak a na koho byla insolvence vyhlášena.