venema

Rozvod či ne?

Chtěla bych se zeptat na dvě otázky 1rodiče jsou na hraně manželství bud se rozvest nebo ne zkouseli to uz zachranit ale nedarilo se ted sou vylozene na hrane kaamaradstvi a lasky co by jim pomoohlo? aby tatka venoval vic pozornosti mamce? atd…2 rodiče se rozvádí a neví jak to říct sestře je mladsi a hodne citliva zatim nevi ani ze maji problemy prosim poradte…dekuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Rozvod je katastrofa hlavně pro děti,já jsem jim to řekla sama,vzaly to v pohodě,ale asi proto,že naše manželství,byla ještě větší katastrofa. Nevím jaký vztah máš ty se sestrou,ale možná by jsi jí mohla naznačit něco ty,než rodiče najdou odvahu jí to říct. Ale z vlastní zkušenosti myslím,že již určitě něco tuší,jestli je citlivá…jak píšeš. No a pokud rodiče mají vztah kamarádský,tak by to pro vás neměla být až taková změna. Držím palce,ať vše dobře dopadne a hlavně nebuďte smutné. Rodiče vás obě dvě určitě strašně milují.