Janka

Rozvod a vypořádání

Můj bratr se chce rozvést,protože jeho žena mu je opakovaně nevěrná,ale má strach, že po něm bude požadovat náhradní bydlení a nebo bude chtít vyplatit z bytu/domu/ na což on nemá.Jenže ona se nemíní odstěhovat.Situace je ale taková, že dům patří jeho rodičům a oni zde pouze užívají jednu bytovou jednotku.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď.A prosím ještě jeden dotaz, co se týče náhradního bydlení, nebo jaká je možnost odhlásit ji z trvalého bydliště?

Nejlepší odpověď
LuciJe

O vyplacení by mohla žádat pouze v případě, že by byt či dům byl ve společném vlastnictví, což dle Vašeho popisu není.