ptáč

Rozumíte tomu, jak přidat kontakt? Já ne. Kde schází odkazové tlačítko Přidat kontakt?

Proč schází hypertextový odkaz na uživatele, kterej mě kontaktovat a nejde na něj kliknout, nebo rovnou klik Schválit? Já to luštím na slaboučkým mobilku, kde je nemožné přepínat mezi panely a citovat systémovou zprávu. Holt bych to zjednodušil, ale i v prohlížeči PC bylo toto těžké pro mě pochopit. Proč mám klikat někam nahoru na můj Kontakt, který tam jak doufám ještě neexistuje, klikat jinam, když to jde – by to šlo rychleji?

Odpovědi
Emefej

Zeptej se admina.