Rozumíte mluvenému slovu dobře?

Nahrávka je smyčka s různou frekvenční charakteristikou a v ní asi rozumím „dostanu sem mobil“. Jenže čeština má nejednoznačná slova a namísto jsem se vyslovuje sem. Posílám odkaz na zvukový záznam ve wav (24.24 MB) abyste pomohli rozluštit to, co možná uslyšíte jinak. II. část nahrávky obsahuje slovo „hrůza“?
http://www.uloz­.to/12786166/v23-1-12-wav

Děkuji moc:-)
Doplňuji:
Možná ve větě Dostal jsem .. mobil schází slovo nápad? Pak by to dávalo smysl. Dostal jsem nápad. A jde pro telefon?

Nejlepší odpověď
pusinka50

já slyším : Pozastavil jsem mobil – chápu to, jakože ho dal do zastavárny? pán je zřejmě Polák či jiný Slovan, ne? V hovoru Jsem = říká „šem“.

Další odpovědi
WeeBear

Já si nemůžu pomoct, ale slyším „Co dostal jsem? Mobil“ 😁 Jinak druhá část mi asi někde unikla, nebo jsem nahluchlá. 🙂

SINGO

Od 00:00 do 1:39 min jde jasně slyšet „Dostal jsem, mobil“, stále se to opakuje a od 1:39 do konce už to tak dobře slyšet není, ale slyším tam „nic“ stále se opakující.

anonym

Nevím jak pozastavit mobil. To je právě to, že každý slyšíme jinak. Nedávno jsem dal kolegovi poslechnout nahrávku videa a zeptal jsem se o čem se tam mluví. Slovům jsem nerozuměl, ale kolega hned odpověděl že „půjdu asi na procházku na Cejl“. A byla to pravda.

Kolikrát když nám někdo něco říká, ptáme se Co?

anonym

Možná pípla SMS a říká zamyšleně: Dostal jsem… Mobil (hledá mobil). Ale kdyby někam chtěl dostat mobil, který je tenký, musel bych ho hledat a najít pomocí zesilovače s indukční cívkou do vstupu.