Miroslavst

Rozumíte lékům na bolest?

Jak ten prášek pozná co mě bolí. Vezmu si ho, když mě bolí hlava a přestane bolet. Vezmu si ho, když mě bolí zub a zub bolet přestane. Vezmu si ho, když mě bolí noha a ta taky bolet přestane.
Přitom já mu neříkám co mě bolí. Jak to pozná?

Nejlepší odpověď
Arni

Je mazaný. Oblbne pro jistotu všechno. Já bych to neřešil. Hlavně když ta hlava přestane bolet, ne ? To je důležité.

Další odpovědi
hanulka11

Je hrozně moc druhů léků také jejich složení je různé a obsahují látky kreté přímo vyhledávají receptory bolesti/to jsou volná nervová zakončení. /Lék přímo začne působit v místě bolesti. Jo jsou to chytré věci , co člověk někdy ani není schopen pochopit.

Pro mě je důležité ,že to funguje.

quentos

99% placebo efekt, 1% látka, která působí na bolest obecně, jedno kde se zrovna vyskytuje…