irij

Rozumím tomu dobře? prvky ActiveX jsou programy (viry) , které mohou aktivně pracovat v našem počítači bez našeho vědomí

Jestliže jim byl jednou povolen přístup, zruší se jejich činnost při zavření stránky nebo vypnutí počítače? Nebo je nutno je nějakým (jakým?) způsobem vyhledat a zrušit jejich činnost?
Doplňuji:
A z těchto zdrojů mohou prvky ActiveX proniknout do počítače i bez povolení jejich přístupu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bohužel jsou s tím jen problémy. Můžou pracovat bez vědomí. Nejvíc jich je na warez a porno stránkách

Pokud máte povoleny javascripty a ActiveX tak ANO (tuším že pokud používáte jiné prohlížeče než Internet Explorer, tak jsem OK)