Agneta

Rozumí psi humoru? Mají psi humor?

:DDD

Nejlepší odpověď
isteron

Náš špic bol veselej povahy. Dokázal 5 krát za sebou vyhodiť jazykom tabletku zo šunkovej rolky. Keď som na aute otvoril dvere a zabudol som na neho, kde sa nachádza, vedel to využiť a skočiť ku pedálom na šoférovo miesto a nedal sa odtiaľ vytiahnuť. Musel som ho povoziť, aspoň jedno koliečko okolo činžiaku, ináč nechcel vystúpiť. Veľmi ho bavilo, odzadu sa potichu prikradnúť k nejakému neznámemu, a nahlas spraviť na neho „baf!“ A mal silný hlas, takto vždy malo svoj efekt.

Další odpovědi
gecco

Jasně, že mají – jen není úplně týž, jako lidský…
😉

Šidlo

štúdie a niektorí youtube-chovatelia naznačujú, že: opice, psy, mačky, kone, delfíny, kozy, havrany…vedia byť minimálne škodoradostné…vedia robiť kanadské žartíky.....to sú formy humoru

a psy a mačky sú citlivé na výsmech a nepáči sa im

anonym

Humoru určitě ne,ale rádi si hrají,tak že hrám a veselému skotačení určitě rozumějí.

lexx

Pejsku náš co děláš žes tak vesel stále?
Řek bych Vám, nevím sám.
Hop a skákal dále.

zjentek

Fanynka je vytlamená furt, od ucha k uchu ..ale i jiní psi to uměj, koukej:
https://www.go­ogle.cz/search?q=sm%C4%9­Bj%C3%ADc%C3%AD+se+p­es&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&ved­=0CCAQsARqFQoT­CNj1zpip2scCFYM4FA­odYWMKEA&biw=1024&b­ih=667

Agneta

zjentku > tam je ale i smějící se kočičák:DDD

gagaga

Agnetko, nase cestovatelko, kam jste nam utekla tyhle prazdninky ?
:p

  • iv-

Agneta

Polovinu napíšu (všechno nechci, je to soukromí):D
Takže: Austrálie (i s lyžováním v Austr. Alpách), dále koupání na Bali (Indonézie), na přelomu července a srpna chvilinku doma, a v zápětí zase „zachraňovat svět“ a učit se od domorodých léčitelů (ne na práci, léčit chci zdarma, a to nejraději ty nevyléčitelné věci: od rakoviny až po přetrhané šlachy-bez operace), tak to byla ta první polovina…:DDD

gagaga

🙂
tak zitra tu druhou polovinu :-*