Mika47

Roztahováky z fima…

Když budu mít roztahovák z fimo hmoty, Nemůže se mu něco stát ve vodě? Třeba v termální nebo mořské? Díky

Odpovědi
anonym

Základem „fimo“ je PVC, takže po polymerizaci jde o chemicky poměrně odolnou umělou hmotu – voda jako taková (ani teplá) jí neublíží.
Některé agresivní látky obsažené v ´minerálních´ vodách mohou – případně, naleptat povrch (např. poškodit lesk), ale domnívám se, že lidská kůže by na tom byla hůř.
😉