Eloška

Roztáhnout v domě deštník přináší smůlu?

Proč si v některých částech světa lidé myslí, že přináší smůlu, když roztáhnete v domě deštník?

Nejlepší odpověď
annas

Deštník – vyvolává pocit úzkosti, potřebu ochrany „duchem“. Je-li otevřený – ochrana nalezena, je-li zavřený – ochrana odmítnuta, takže nás pronásleduje smůla.

Podle meditace.

Další odpovědi
led

Otvárať dáždnik v dome má význam len v prípade, že si na vašej streche opaľujúca sa suseda (blondýna?) priklincovala deku a následkom toho vám prší do miestnosti. Aj vtedy máte smolu – pardon, vodu.

anonym

Určitě! Hlavně,když se chce zároveň projít dveřmi.

dagry

A jak ho mám teda usušit, když je mokrý? To mám nechat zrezivět dráty? A jinak nemám doma potřebu deštník otvírat.