quentos

Rozsypaný dokument v OpenOffice Writeru – lze vrátit do původního stavu? Jak?

Otevřu dokument jako obvykle: najednou jsou v něm bílá místa místo textu, tato bílá místa celá červeně podtržená. Ze všech řádků je vidět pouze první 1–2 písmena. Ví někdo, co to má znamenat?? Jak Vrátit dokument do původního stavu??

(Otevřu-li uloženou starší verzi dokumentu z internetové úložny, je to houby platné – dokument vypadá stejně skandálně).
Doplňuji:
Tak jsem si nouzově poradil – vyjmutím celého textu do schránky a vložením „neformátovaného textu“ do nového dokumentu. Stejně ale – tušíte někdo příčinu takovéhoto rozsypání? Abych se bál, kdy se to stane znovu…

Nejlepší odpověď
Ing.internet

Včera se mi stalo něco podobného a vyřešil jsem to tak, že jsem to otevřel v jiném programu. Zkus se taky podívat na konfiguraci v open officu.