sad20

Rozprodat bourané auto na díly nebo komplet?

Rozhodující je celková částka buď za prodané díly/celé auto. Pochopitelně počítám, že by se případně nerozprodalo všechno a hned.
Jedná se o Nissan Almera, r.v. 2002, 1.5, sedan, benzín. Bouraný je jen předek – kapota, světla nárazník, prohnutý chladič… Celkově to má najeto cca 75tis. a kromě brzd (a provozních kapalin :) ) nebylo nic měněno. Poraďte prosím.

Nejlepší odpověď
Drap

Prodat na náhradní díly se snad vyplatí na vrakovištích a pod. U všech těchto starých aut je náhr dílů převážně nadbytek. Osobně bych volil s ohledem na pracnost , starosti a finální výsledek prodat auto v celku.

Další odpovědi
franku

Rozprodáváním na ND by se asi získalo více peněz,ale v dlouhodobém horizontu.S pro­dáváním ND je hodně práce a starostí,dlouho to trvá a je potřeba to mít kde rozdělat a uskladnit.

dědapetr

Zkusit prodat v celku a pokud se nezadaří tak na náhradní díly.

cukrar

Doporučím prodat celé, páč pokud na to nejste zařízený(á) těžko budete likvidovat ostatní neprodejné věci, čalounění, plasty.....
skla..