arygnoc

rozprávate doma inak ako na verejnosti?

ste doma hulváti, „burani“, a na verejnosti sa snažíte vyjadrovať distingovane, inteligentne?

podobne ako pán premiér?

Nejlepší odpověď
badisko

Doma vluvim cesky …ale na verejnosti Anglicky ..Cestina by mi byla.. prd platna :D nadavam ve vice jazycich …

Další odpovědi
anonym

Nepotřebuji se přetrvařovat, ani si na něco hrát. Se slušnými lidmi jednám zásadně slušně a hulváty posílám systematicky na ona místa, kde záda ztrácejí slušné pojmenování (a to i bez obalu). Nemyslím si, že kterýkoliv člověk si je povinnen nechat v zájmu zachování slušnosti nechat kydat na hlavu od těch méně slušných. Ostatně ono jde velmi elegantně urazit takové společenské poleno i bez použití hrubého výrazu.

marci1

Jak doma, tak na veřejnosti.

ivzez

Hulvát zůstane hulvátem, ať je doma či na veřejnosti.
A naopak:
Slušný člověk se chová slušně na veřejnosti i doma.

Za sebe dodávám:
Považuji za nesmysl chovat se ke svým blízkým (doma) jako hulvát
a k cizím (na veřejnosti) slušně.
Doplňuji:
(Čímž současně vyjadřuji,
co si o „ujetí“ páně premiérově myslím…)

AndreiRanger

Na veřejnosti běžně víc nadávám, ale slušně např. KOKOS, do písku, prkna a tak bo tam venku se k sobě lidi chovaj hrozně bezohledně a sobecky…

Doma pohodička klídeček ;-¨)

Andre5000

Ne, i na veřejnosti mluvím sprostě.