FreddieR

Roznášení letáků – můžu si u ne dobře placené brigády vydělat?

Dobrý den,
nemám s brigádou žádné zkušenosti, ale vím, že to moc nevynáší. Máte nějaké zkušenosti? Co můžete poradit?
Doplňuji:
Je to roznášení po autech. Letáky se můžou umísťovat pouze na auta. To jsem zapomněl zmínit.

Odpovědi
sevos

Po barákách je to v pohodě,autům za stěrače zásadně ne.

Michal Kole

Tím si moc nevyděláš a můžeš mít i velký rajon a než ho celý projdeš budeš uštvaný jak po pochoďáku.

Někdy firmy nechtí, aby se letáky nechávali před domem na schodech, protože jsou lidi co si vezmou celý štos a dají to do sběru a lidi z baráku si pak stěžují že nic nedostali a ty máš o to menší výplatu.

Takže se musíš do někoho v domě dozvonit, někdy dostaneš od nějakého nájemníka vynadáno, že otravuješ, když byl zrovna ve sprše nebo koukal n TV.

Dost lidí má na schránkách nevhazujte reklamní letáky.

A určitě by se další "komplikace dali vymyslet

Hlada

Můj syn to pár dní zkoušel, když si spočítal veškerý čas tím strávený, tak mu to vyšlo na 20 Kč/hod.