Rozmrazení určitých potravin při funkci no frost.

Dobrý den, chtěla bych se pozeptat zda při funkci u lednice no frost je možné, že když dochází k samoodmrazování se mi rozpustí připravené ledy v lednici nebo nanuky? Nebo se jedná o poruchu lednice? Děkuji Makuchová

Odpovědi
anonym

K čemu slouží systém NO FROST?

Jistě jste již zažili podobnou situaci: Jdete do mrazicího boxu pro zamražený kus masa či zeleninu a pro samou námrazu je nemůžete najít a když je náhodou objevíte, tak to nejde zase z toho „zatraceného“ ledu vydolovat ven!
Zbývá jediné: Vypnout a odmrazit, což je ještě nepříjemnější a neznamená to nic jiného než vše pracně vynosit z mrazáku na jednu hromadu a přikrýt provizorní izolací v podobě peřin a doufat, že to moc „nerozmrzne“!
Právě z těchto výše uvedených a jistě „pádných“ důvodů byl vytvořen systém NO FROST, který zabraňuje tvorbě námrazy v chladničce a mrazničce.

Žádné odmrazování! (Chladničky vybavené technologií NO FROST nebudete muset již nikdy rozmrazovat)
Stálá teplota (Díky vnitřní konstantní teplotě vydrží uskladněné potraviny déle čerstvé)
Rychlejší zamražení potravin (NO FROST dokáže daleko rychleji zamrazit potraviny, čímž zpomalí růst bakterií)
Automatický systém rozmrazování (Zabraňuje energetickým ztrátá, ke kterým dochází při námraze běžného chladicího zařízení a tím šetří vaše peníze.