Andy.vlk

Rozměry klece pro morče

Jaké rozměry by alespoň měla mít klec pro jedno morče a ajké vybavení by měla obsahovat?

Nejlepší odpověď
verka

Morčátka si ráda hrají a pořád něco žerou. Nevím, jak přesně velkou klec,tak do metru, čím větší , tím lepší, já je mám volně. Dokonce pobíhají po trávníku za kamarádem králíkem. Zásadně chodí za sebou a jsou legrační. Potřebují vodu, buď koupit pítko nebo misku. Něco musí mít na broušení zoubků, stačí kousek klacíku. Občas zkontrokuj drábky, musí se stříhat. Žerou trávu, seno, zeleninu , granule.

Další odpovědi
panenka

Já mám klec pro morče 62 × 45 × 29 cm a v kleci mám Dřevěný domeček,napáječ­ku,misku na jídlo ,piliny.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.