annas

Rozluštíte záhadný text?

http://letecka­posta.cz/982747530

Nejlepší odpověď
fcoop

Tato zpráva slouží k prokázání..­......pošli dál,jestli to přečteš.
Doplňuji:
Mimochodem – prohnal jsem to přes antivir,je to čisté.

Další odpovědi
iceT

Tato zpráva slouží k prokázání toho,jak úžasné věci naše mysl dokáže!Ohromující věci!
Na začátku to bylo těžké,ale na této řádce to tvá mysl čte automaticky,bez přemýšlení.Buď pyšný.Jen někteří lidé to dokáží přečíst.Prosím pošli dál,pokud to přečteš.

bezva

Drap

Předběhla si mne, chtěl jsem to poslat. četl jsem to včera. Moc se mi to líbí.

Illines

povedlo , na zacatku to bylo tezke , jak uzasna vec.

anonym

Souvislost otázky s reakcí Drapa jen dokazuje, že se jedná o kopírování jednoho z mnoha přeposílacích spamů, které kolují na mailech už několik měsíců.
Lákavost je založena na tom, že po chvíli to přečte téměř každý
a v nastálé euforii ztrácí soudnost a zahlcuje další maily, aniž by mu docházelo, že všechny nové kontakty se automaticky monitorují do databází následně komerčně využívaných.
To v tom lepším případě; v tom horším může být součástí otevření přílohy prográmek, jenž v tom okamžiku aktivuje přístup do vašeho počítače a tím i k citlivým údajům včetně přístupových hesel a e-bankingu.
Takže vesele přeposílejte dál, ale pak se nedivte!
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/varovani-mailem-prectete-si-ihned-a-predavejte-dal