skywalker

Rozlišení programu

Dobrý den,

Opět mám dotaz, a to ohledně programu na vytváření hudby, konkrétně Magix music studio, při spuštění mi na mém netbooku s rozlišením 1024×600 pixelů píše, že program nemůže být správně zobrazen, zvětšete rozlišení obrazovky nebo ,,reduce the display zoom,, toto nedovedu přeložit, pokud byste tomu někdo rozuměl a poradil mi, program se spustí ale nevidím na určité části.

Odpovědi
Jsemtady

Mno na dnesni dobu mas proste male rozliseni displeje. Program je vytvoren pro vetsi. Kdo ma lepsi displej ale pouziva mensi rozliseni ma moznost ho zvetsit. Treba mam monitor 1600:1200 ale pouzivam jen 1280:1024 .. tak bych si ho mohl zvetsit To u tebe nelze. Max pripojit externi monitor ci tv, pokud to ma dany vystup.