MadAnnie

Rozklad studia VŠ

Nevíte prosím jak je to s rozkladem studia na VŠ? Jsem v posledním ročníku a chtěla bych si studium o rok prodloužit. Stačí mi rozepsaná diplomová práce nebo musím mít nedokončené nějaké předměty, abych měla stále statut studenta? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahoja, pokud potřebuješ status studenta, tak si musíš nějaké předměty nechat. Zjisti si, kolik je na vaší fakultě minimum kreditů za semestr nebo za akademickej rok, a pak si zapiš několik předmětů, aby ti to pokryly. Ideálně ne nic moc těžkého, ať se tím nemusíš moc zalamovat před státnicema a ať Tě to nezdržuje od psaní diplomky. Do nového akademického roku se úplně normálně zapíšeš, jako ses zapisovala vždycky. Ale pozor, abys tenhle rok neměla málo kreditů – pokud si budeš něco nechávat na příští rok. Poptej se na studijním, jaká máte minima. Jinak by neměly být problémy, držím palce :o}