FilipK

Rozjel by můj NB GTA V?

Ahoj , chci se zeptat zda bych rozjel GTA V na tomto notebooku: Procesor: Intel Celeron Quad Core N2940 Bay Trail-M , RAM: 4GB , Grafická karta: NVIDIA GeForce 920M 1GB , Windows: 8.1 64-bit. Předem děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Mravenec

RAM 4GB není zrovna paráda. Zkusil bych III nebo spíš IV, jestli ti nepůjdou, nemáš šanci..

Tady jsou min. HW požadavky.

Operační systém: Windows Vista
Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 – 2.40GHz / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor – 2.5GHz
Grafika: NVIDIA 9800 GT – 1GB / AMD HD 4870 – 1GB
DirectX: 10.0
RAM: 4 GB
HDD: 65 GB

Další odpovědi
AmazedWolf

Jsem natom nějak podobně, akorát mám hodně dobrou grafiku, ale to ostatní mám podobné a hra se mi seká i na nejmenší detaily. Takže se ti hra nejspíš rozjede, ale bude se tak sekat že nepůjde hrát.